Rehavete kapılmayın

Rehavete kapılmayın

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldak Kömrüspor, hafta sonunda kendi sahasında oynayacağı Nazilli Belediyespor müsabakasının hazırlıklarına başladı. Teknik Patron Şenol Demir, Fener sentetik sahada yapılan antrenman öncesinde futbolcuları ile kısa bir toplantı yaptı. Futbolcularını uyaran Şenol Demir, Kırşehir maçında aldıkları galibiyetten dolayı kutladı ve artık Nazilli  Belediyespor maçına odaklanmalarını istedi.
Konuşmanın ardından ısınma hareketleri ile başlayan çalışma dar alanda top çalışması ile devam etti.
 Görüşlerini dile getiren Teknik Patron Şenol Demir, Kırşehir maçında aldıkları galibiyeti perçinlemek için hafta sonunda oynayacakları Nazilli maçını da kazanmak istediklerini belirterek şunları söyledi: ” Kırşehir Belediyespor karşısında çok güzel bir galibiyet aldık. Bu galibiyete ihtiyacımız vardı. Oyuncularımız öz güveni yerine geldi. Hepsini bir kez daha tebrik ediyorum. Ama artık bu maçı unutmalıyız. Önümüzde Nazilli Belediyespor ile oynayacağımız çok önemli maç var. Hazırlıklarına başladık. İnşallah bu müsabakadan da iyi bir sonuçla ayrılıp çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”
 AÇIK TRİBÜN AÇILMALI
Hafta sonunda oynanacak maçta taraftarlardan destek beklediklerini ifade eden Demir, Açık tribüne seyirci alınmasını isteyerek şunları söyledi” Müsabakalarda taraftar desteği çok önemli. Cumartesi günü oynayacağımız maça tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Benim buradan yetkililere bir çağrım olacak. Açık tribünün bir an önce açılması lazım. Taraftar desteği çok önemli. Eğer açık tribün açılırsa her iki taraftar yapılacak destekle müsabakalarda daha konsantre şekilde mücadele ederiz. Yetkicilerden bu çarımızı dikkate almalarını istiyoruz”
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021, 13:02
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner266