Sarayspor yeni sponsoru ile coşacak (VİDEOLU)

Alt yapıya verdiği önemli Türk Futboluna oyuncular kazandıran  Sarayspor, yeni yıldızlar  yetiştirmek için sponsorluk anlaşması  yaptı. Sınav Koleji ve Gürleyen Madencilik’le sponsorluk  anlaşması imzalayan Sarayspor, yeni sezona daha güçlü şekilde çıkacak.Sarayspor Kulübü ile sponsor firmalar arasındaki yapılan anlaşmada Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, antrenör Hakan Sağlam, Sınav Koleji Müdürü Vecdi Ilgın ve Gürleyen Madencilik sahibi Okan İlkbahar’la bir araya gelerek el sıkıştı.
GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ VAR
Sınav Koleji Müdürü Vecdi Ilgın, sponsorluğa ilişkin yaptığı açıklamada, uzun zamandır gönül birliği içinde oldukları Sarayspor Kulübü’yle sağlanan sponsorluk anlaşmasıyla birlikte bundan böyle sporun içinde yer alacaklarını belirterek şunları söyledi” Bizim Zonguldak’ta alt yapıya önem veren bir kulüp olarak gördüğümüz Sarayspor’la gönü birlikteliğimiz zaten vardı. 2 yıl önce işbirliği çerçevesinde protokol imzalamıştık. Biz bu birlikteliği biraz daha ileri taşımak istiyoruz. Bundan sonra Sarayspor’a sponsor olarak Sınav Koleji ve çözüm ortaklarından Gürleyen Madencilik olarak birlikte Sarayspor’a daha güçlü bir destek vermek, yolu gençlerden yana olan, gençlerle haşır neşir olan herkesle bu konuda destek olmak amacıyla yola çıktık. Sarayspor’da bu konuda ki en iyi örneklerden bir tanesi. Amacımız gençliği en iyi yerlere taşımak ve sportif faaliyetler içerisine taşımak. Bu konuda Sarayspor’a elimizden gelen desteği vereceğiz. Aynı zamanda Sarayspor oyuncularına akademik destek de sağlamış olacağız. Böylece akademik geleceklerini de sağlama almış olacağız.”

SPORCULARA BURS VERECEĞİZ

Sponsor firma sahibi  Okan İlkbahar spora önemli bir yatırım yaptıklarını dile getirerek şunları söyledi;” 2019-2020 eğitim öğretim yılında önemli bir yatırım yapmak istedik. Sınav Koleji olarak eğitim ve öğretim vereceğiz. Sarayspor’da Turan hocam ile birlikte Zonguldak gençlerine hizmet vermekte. Şehrimizdeki eksikliğin spor yapılarak giderilmesini istiyoruz. Sporunu en ahlaklı şekilde yapan çocuklarımıza da Sınav Koleji olarak burs vermek istiyoruz. Bu konuda en ufak bir destekte bulunabiliyorsak, Zonguldaklı iş adamları olarak bir yerlere gelmiş oluruz. İki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun.
BİZİM İÇİN ÇOK OLUMLU OLACAK
Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, gönül işbirliği içinde oldukları Sınav Koleji’yle sağlanan sponsorluk anlaşmasının gelecek adına önemli bir adım olduğunu vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi” Bizim bir gönül birlikteliğimiz daha önceden vardı. Eğitim anlamında ikimizde ortak çözüm noktasındayız. Bizler sportif eğitim veriyoruz, kendileri ise akademik eğitim yolundalar. Aynı zamanda Hakan hocamla eğitimli kimliğimiz olduğu için çözüm noktasında önemli bir birliktelik. Akademik kariyerlerin ve sportif kariyerlerin gelişimi ve çocuklarımıza rehber olması açısından bu birliktelik bizim için çok olumlu olacak. Vecdi hocamızın destekleri daha önce de oluyordu. Daha önceleri Sınav Lisesi olarak hizmet veren, önümüzdeki eğitim öğretim yılında Sınav Koleji olarak hizmete başlayacak olan Sınav Koleji’nin Zonguldak’ın büyük bir eksikliğini ortadan kaldıracağına inanıyorum. İyi bir hizmetleri ve kadrolaşmaları var. bizde onlara sportif anlamda desteklerimizi vereceğiz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Önemli olan çocuklarımıza eğitim ve sportif kariyer anlamında destek olabilmek. Sarayspor’lu olmanın bir nedeni daha oldu. Sınav Koleji’ne yönlendireceğimiz öğrencilere bir nebzede olsa burs yardımında bulunabilmek de amaçlarımız arasında.
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 15:49
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner94

banner31

banner44

banner114