Tekmeler havada uçtu

Tekmeler havada uçtu

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Okul sporları il temsilciliği tarafından  organize edilen Orta Okullar arası Yıldızlar kız-erkek Tekvando il birinciliği müsabakaları  büyük bir çekişmeye sahne oldu.
Sporcu fabrikasında yapılan müsabakalara Merkez ve İlçelerden 100’e yakın sporcu katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve Gençlik Merkezi Müdürü Barış Özdemir’de bir süre müsabakaları izlediler.
Müsabakalara katılan sporcular  dereceye girmek için büyük bir mücadele örneği sergilediler.

Karşılaşmalara katılan sporculara başarılar dileyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, şunları söyledi,”  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Okul müsabakaları ilimizde de devam ediyor.  Yıldızlar Kız-Erkek Tekvando müsabakalarına katılım yoğun oldu. Ben dereceye giren sporcuları kutluyorum. Katılan tüm sporculara ve  antrenör arkadaşlara teşekkür ediyorum.”
Okul Sporlarında  mücadelenin tüm hızıyla  sürdüğünü bazı branşlarda maçların ise  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ikinci döneminde başlayacağını belirten  Okul Sporları İl Temsilcisi Erhan Şeref ise yaptığı genel değerlendirmede şu bilgileri verdi”  Okul sporları  faaliyetlerimiz  tüm hızıyla devam ediyor. Sonuçlarını bildirmemiz gereken bazı branşlarda  mücadeleler tamamlandı. Bazı branşları ise eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde başlayacak. Okul sporlarına katılım bu sene yoğun oldu. Ben katılan tüm sporculara ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. İlimizi Türkiye Şampiyonasında temsil edecek olan sporculara başarılar diliyorum”
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 12:34
YORUM EKLE

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31