Terzi, “Bu takım ligde kalacak” 

Terzi, “Bu takım ligde kalacak” 

Terzi, “Bu takım ligde kalacak” 

Zonguldak Kömürspor'un teknik patronu Cahit Terzi, hafta sonu kendi sahalarında 1-1 berabere kaldıkları Bandırmaspor maçına değindi. 
Zonguldak Kömürspor'un teknik direktörü Cahit Terzi, Bandırmaspor'un iyi bir takım olduklarını söyleyerek, son 5 maçtır mağlubiyetlerinin olmadığını ve puan aldıklarını söyledi. Terzi ayrıca, yönetimin gerekli destekleri verdikleri takdirde bu takımın ligde kalacağını söyledi. 

Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Cahit Terzi, Bandırmaspor'un iyi bir kadro kurduğunu söyleyerek, ''Çocuklar ağır sahaya rağmen çok iyi mücadele ettiler. Girdiğimiz 2 3 tane net pozisyon var. 1-0'da öndeydik son 4 5 dakika ve son 20 dakika baskı yedik. Bu baskıların sebebi, önde ki oyuncuların yorulması ve top tutamayışı bize o baskıyı getirdi. Hakemin yüzde yüz faulleri vermeyişi baskıyı arttırdı. Son 5 dakika ise şanssız bir penaltı golü ile 1-1 berabere kaldık. Bandırma takımı da 15 tane yeni transfer yapmış. Gerçekten çok iyi bir kadro kurmuşlar. İyi bir takımla oynadık. Buna rağmen yenebilirdik. Tabi ki son 5 maçtır mağlubiyetimiz yok. Puanda olsa alıyoruz. Artık bundan sonra önümüzde ki haftalara bakacağız ''dedi. 
''Önümüzdeki senenin hazırlıklarını yapıyoruz'' 
Önümüzde ki senin hazırlıklarını yaptıklarını ifade eden Terzi, ''Kadromuzda genç oyunculara da yer veriyoruz. Senenin hazırlıklarını yapıyoruz. Oyuncularda faydalandıklarımız oluyor faydalanamadıklarımız oluyor. Onları da bu vesile ile görmüş oluyoruz. Ama şunu kesinlikle söylüyorum kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Bu takımın küme düşme gibi problemi olmayacak. İnşallah yönetimde çocuklara gerekli destekleri yaparak bu takımı ligde tutacağız ''diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
merdo
merdo - 7 ay Önce

bu takım ligde kalacak yerine bu takım play off kovalıyacak motivasyonunu tercih etmemen vizyon olarak nitelendiriliyor Cahit hoca..

Okan Avcı
Okan Avcı - 7 ay Önce

Zonguldakspor hep gururumuz olmuştur. Müthiş bir seyirci potansiyeli olan bu güzel ilimize bu stad yakışmıyor. Bu büyük takımın bulunduğu yer de bizleri kahrediyor. Yeter artık ayağa kalk Zonguldaksporum.

murat duman
murat duman - 7 ay Önce

Sayın hocam son 15 yılın en iyi takımı olduğunu söylüyordunuz. Şu an hedef küme düşmemek mi?

banner43

banner30

banner34

banner44

banner114

banner94

banner261

banner222

banner31