Tesislerde çalışmalar başladı(VİDEOLU)

Tesislerde çalışmalar başladı

Yeni sezona yetişecek
Devrek Mesut Özil Spor Kompleksi'nde çalışmalar başladı.
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'de forma giyen Devrekli Mesut Özil'in desteğiyle yapımına 3 yıl önce başlanan ve yarım kalan tesisin tamamlanması için geçtiğimiz günlerde protokol imzalandı.
Tesislerde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Mesut Özil Spor Kompleksi'nde çalışmaların yeniden başladığını ve en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.
Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'un girişimleri neticesinde, Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Devrek Belediyespor ve ilçe sporuna hizmet edecek olan tesisin tamamlanması için,   Mesut Özil ve Devrek Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde çalışmalara yeniden başlanıldı.
 'Mesut Özil Spor Kompleksi' adı verilecek tesislerde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt yaptığı açıklamada şunları söyledi, "Premier Lig ekiplerinden Arsenal forması giyen hemşehrimiz Mesut Özil'in maddi ve manevi desteği almaktan büyük gurur ve onur duyuyoruz. Yapımı yılan hikayesine dönen tesis için çalışmalara yeniden başladık. İlçe sporuna önemli katkılar sunacak tesis için maddi ve manevi destek olan hemşehrimiz Mesut Özil'e şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Ercan Aygün

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 13:58
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114