Transfer Dosyası. Kim kimi aldı..

Transfer Dosyası. Kim kimi aldı..

 Futbolda ara  transfer dönemi başladı.

5 Ocak 2021, 1 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacak ara transfer döneminde takımlar  kadrolarına takviye yapacaklar.

Bu bölümde TFF İkinci Lig Beyaz Grupta temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un rakibi olan takımların yaptıkları  transfer haberlerine yer vereceğiz: 

HEKİMOĞLU TRABZON

Beyaz Grupta  ligin ilk yarısını 36 puanla ikinci sırada tamamlayan Hekimoğlu Trabzon, şampiyonluk hedefine ulamak için  takviye yaptı.

Trabzon ekibi  Sancaktepe FK’den ayrılar  

Halil İbrahim Tuna’yı renklerine bağladı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu bilgilere yer verdi;”

Halil İbrahim Tuna ile sözleşme imzaladık

Kulübümüz, Sancaktepe FK’dan kadrosuna kattığı Halil İbrahim Tuna ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Başkan Yardımcımız Köksal Büyükkazaz’ın katılımı ile tesislerimizde yapılan imza töreninde, başarılı hücum oyuncusu Halil İbrahim Tuna kendisini kulübümüzün renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.

Başkan Yardımcımız Köksal Büyükkazaz imza töreninde yaptığı açıklamada, “Halil yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Takımımıza ikinci yarıda büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kendisi ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladık. Kulübümüze katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Kulübümüzle sözleşme imzalayan 27 yaşındaki futbolcumuz Halil İbrahim Tuna ise, “Hekimoğlu Trabzon FK gibi hedefleri olan bir takıma geldiğim için mutluyum. Beni Hekimoğlu Trabzon FK ailesine katan sevgili başkanımız Celil Hekimoğlu olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İnşallah sahada elimden gelen mücadeleyi göstererek, bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” ifadelerini kullandı.”

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114