TÜFAD seminer yapacak

TÜFAD seminer yapacak

TÜFAD seminer yapacak

Türkiye Futbol Antrenörleri  Derneği Zonguldak Şube Başkanı  Ahmet Birdal, antrenörlere  yönelik eğitim seminerlerinin başlayacağı belirtti.
Seminere  kaleci  antrenörleri. UEFA B ve UEFA A lisansı olan antrenörler katılacak.
Seminere Zonguldak’a bağlı olan Karabük-Bartın  ,Zonguldak’ tan 90 antrenör katılacak ve 31 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak.
GÖREV YAPAMAYACAKLAR

Birdal, seminere  katılmayan antrenörlerin  görev yapamayacağını belirten Birdal, yaptığı açıklamada  şu bilgilere yer verdi” Yapacağımız bu seminer UEFA standardınla  uygun olarak yapılacak. UEFA lisansına sahip olan antrenörler 3 krediyi  45 puanı tamamlamak zorunda. Seminere  kaleci  antrenörleri, UEFA B ve UEFA A lisansı olan antrenörler katılacak.
 Semineri tamamlayan antrenörler 3 sene görev yapabilecekler. Katılmayanlar ise  görev yapamayacaklar. Antrenör arkadaşlarımızın bir an önce  kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. Zonguldak. Bartın Karabük’ten TÜFAD’a üye olan 90 antrenör arkadaşımızın katılma hakkı var. Seminer 31 Temmuz’da başlayacak. Ben  mağdur olmamaları açısından tüm antrenörlerimizi seminere katılmaya davet ediyorum. C lisansa sahip antrenörlerimizin seminerini ise 21 Ağustos’ta  yapacağız. “
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114