(VİDEOLU)

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldak  Kömürspor’un transferin son günüde  kadrosuna kattığı santrafor Atilla Yıldırım, takımla birlikte çalışmalara  başladı.
Zonguldak Kömürspor gibi büyük bir camiaya geldiğini belirten Yıldırım, çok çalışarak   takıma katkı vermek istediğin  ifade etti.
OMUZLARIMDA BÜYÜK BİR YÜK VAR
Kendisinden beklentilerin  büyük olduğunu, bu beklentilere karşılık verebilmek için ne  gerekiyorsa yapacağını ifade santrafor Atilla Yıldırım, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:” Öncelikle bana bu formayı layık gören Başkanımıza, hocamıza çok teşekkür ediyorum.  Takibi büyük bir yük taşıdığımı biliyorum.  Haluk Türkeri’nin geçtiğimiz sezon burada yaptıklarını biliyorum. Buradaki taraftarların ne kadar istekli olduğunu biliyorum. Bu boşluğu doldurmak için elinden geleni yapacağım. Çok mücadele edip takımın adına  sorumluluk almak istiyorum. Bende  gollerinde katkı sağladığım zaman ne mutlu bana. Forvet futbolcusu her daim golleri ile anılır. Ben hem oyun anlamında takıma hizmet  verip, hem de atağım gollerle  katkı vereceğim. İlk etapta gol atmak bir forvetin olmazsa olmazı. Forvet gol attıkça takım  rahatlar. Bunun için elimden geleni yapacağım. İnşallah cumartesi günü oynayacağımız Pendik maçı ile güzel bir başlangıç yahmak istiyoruz.”
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 14:53
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114