Yaz spor okulları start veriyor (VİDEOLU)

Yaz spor okulları start veriyor

Zonguldak’ta Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her sene olduğu gibi bu senede yaz spor okulları açılacak.29 Haziran’da başlanması planlanan çalışmalara  katılacak sporculardan hiçbir ücret alınmayacak. 

Sadece yüzme  branşına katılacak olanlar  cüzi bir ücret ödeyecek.

5- 18 yaş tüm çocukların spor yapmaları için mahalle muhtarları ile görüşmeler yapılarak  miniklerin spora yönlendirmeleri istenecek. Öte yandan  çalışmalara katılmak isteyen ancak oturduğu mahallenin konumu gereği ulaşımda sıkıntı  çeken çocukların ulaşımları Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tarafından sağlanacak.

29 HAZİRAN’DA START ALACAK

Basketbol’dan futbola, voleyboldan tenise, her branşta  açılacak olan yaz spor merkezlerine  kayıtların devam ettiğini belirten  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel,  çalışmaların 29 Haziran’da başlayacağını belirterek şunları söyledi” Her yıl olduğu gibi bu yıl da teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü  olan 29 Haziran’da  spor merkezlerimizin açılını yapacağız. Kayıtlarımız  devam ediyor.  Geçen sene yakaladığımız performansı  bu sene daha da arttırarak çocuklarımıza ve  gençlerimize  hizmeti en iyi şekilde vermek istiyoruz. Hedefimiz tüm spor branşlarında il spor merkezlerini açmaktır. Merkez, ilçe ve beldeler de bu hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Muhtarlarımızla iş birliği içinde olarak mahallelerden  gelemeyen çocuklarımızın katılımlarını sağlamak için çalışmamız olacak. Bu yaz spor yapmayan ve sporla tanışmayan çocuğumuz kalmayacak. Yüzme dışındaki hiçbir branştan ücret alınmayacak. Bu hizmetleri antrenörlerimizle birlikte ücret almadan vereceğiz.Çalışmalar sonunda  antrenörler  tarafından tespit edilen yetenekli çocukları   spor branşlarına yönlendirilecek. Ben tüm ailelerden çocuklarını yaz spor merkezlerine yönlendirmelerini bekliyorum” dedi

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114