Yeni oyuncular bekleniyor

Yeni oyuncular bekleniyor

Yeni oyuncular bekleniyor

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor, yeni sezon hazırlıklarına  devam ediyor. 
Teknik Patron Cafer Aydın  nezaretinde  günde  çift idmanla  çalışmalarına  devam eden Kırmızı-Lacivertli futbolcular eksiklerini  gidermeye çalışıyorlar.
Çalışmaları  değerlendiren Teknik Patron Cafer Aydın, kadroyu tam olarak oluşturamadıklarını, hafta başından itibaren takıma yeni oyuncuların katılmasını beklediklerini ifade etti.
Aydın şunları söyledi,” İlk etap çalışmaları devam ediyor. Sözleşmesi devam eden veya yeniden anlaştığımız  oyuncuların yanı sıra denenmeye gelen oyuncular var. Denenmeye gelin  oyuncularımızın durumuna bakıyoruz. Bu arada transfer çalışmaları sürüyor. Daha önceki  röportajlarımda da söylemiştim. Transfer piyasanı çok yüksek. İlgilendiğiniz oyuncuya başka takımlar daha fazla ücret verip alabiliyor. Bizim bütçemiz belli. Ayağımızı  yorganımıza göre uzatıp  genç ve  dinamik bir takım yapmak istiyoruz. Önümüzdeki  hafta içinde de aramıza yeni oyuncuların katılmasını bekliyorum.”
KAMP YENİ ÖNEMLİ DEĞİL
İkinci etapta takım sayısının fazla olduğu kamp yerini tercih edeceklerini ve  en  az 5 hazırlık maçı yapmayı düşündüklerini ifade eden Aydın sözlerini şöyle tamamladı” İkinci etap  kamp  yeri için  yönetimimiz görüşmelerini sürdürüyor. Bizim için kamp yeri önemli değil. Önemli olan bizim kamp yapacağımız yerde takım sayısının fazla olması. İkinci etapta hazırlık maçlarına ağırlık vereceğimiz için  rakip konusunda sıkıntı çekmemeliyiz. Takım sayısının fazla olduğu bir yerde kamp yapmayı  tercih ederiz. Çünkü en az 5 hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz”
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2021, 15:48
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114