Zonguldak puan için gitti

Zonguldak puan için gitti

Zonguldak puan için gitti

TFF İkinci Lig Beyaz grupta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor, Trabzon Hekimoğlu maçı hazırlıkları  tamamlandı. Karaelmas Kemal Köksal stadyumunda teknik Patron Serkan Afacan, nezaretinde  yapılan antrenman  yaklaşık 1 saat sürdü. Dün  yapılan  son antrenman sonrası akşam saatlerinde Ankara’ya  hareket eden Zonguldak Kömürspor’lu futbolcular, dün geçe Ankara’da konaklarılar ve Cumartesi  sabah 11.00 uçağı ile  Trabzon’a geçerek bir otelde kampa gidererek Pazar günü oynayacakları maçı saatini beklemeye başladılar.

Trabzon Hekimoğlu maçından puan veya puanlarla  dönerek  yeniden çıkışa geçmek istediklerini belirten Zonguldak Kömürspor’lu teknik patronu Serkan Afacan şunları söyledi ” İyi başladığımız ligde son iki maçta kendi sahamızda 1 yenilgi ve bir beraberlik alarak avantaj kaybettik. Trabzon Hekimoğlu ile  zorlu bir maç oynayacağız. Bu maçtan puan yada puanlar alarak yeniden çıkışa geçmek istiyoruz. Oyuncularımıza güveniyoruz” dedi

Ligde daha önce 7 maç oynayan Zonguldak Kömürspor, topladığı 11puanla 6’ıncı basamakta yer alırken, aynı  puana sahip olan Trabzon Hekimoğlu ise 7’inci sırada bulunuyor. Pazar günü saat 14.00’de  Vakfıkebir ilçe stadyumunda oynanacak maçı İstanbul Bölgesinden  Çağdaş Altay yönetecek.

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner283