Zonguldak'ta tarihe not düşülecek bir günü daha geçirdiğini belirten Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, mitingdeki kalabalığın güçlü Zonguldak için birlik ve beraberliğin göstergesinin kanıtı olduğunu ifade etti 

31 Mart’ta ele ele vererek milletimizin demokrasi bayramını hep birlikte kutlayacaklaraını belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu şunları söyledi:

"Değerli hemşehrilerim, Zonguldak bugün Sayın Cumhurbaşkanımıza olan desteğini muhabbetini en güzel şekilde gösterdi. Binlerce hemşerimiz  miting  alanına akın etti. Milletimizdeki bu coşku, bu heyecan oldukça hiçbir engel AK Partiyi yolundan geri çeviremez. Zonguldak  tarihe not düşülecek bir günü daha geçirdi. Bu manzara güçlü Zonguldak  için birlik ve beraberliğimizin göstergesinin kanıtıdır. İnşallah 31 Mart’ta ele ele verip milletimizin demokrasi bayramını hep birlikte kutlayacağız.  Çok Kıymetli Hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ayrıca bu güzel organizasyon da emeği geçen AK Parti Zonguldak İl Başkanımıza, Partimizin ilçe ve Belde Başkanlarına, Zonguldak Belediye Başkanımıza , İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, İlçe, ve Belde Belediye Başkan adaylarımıza, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlarımıza, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi üyelerimize ve Belediye Meclis üyelerimize  ve tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ederiz"
 

Kaynak: Ercan Demir