Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız. Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyeleri İsmail Terzi, Filiz Ünal Sarsık ve Abdullah Karagüzel, Merkez ilçe Birim Başkanları’nın katılım sağladığı toplantıda köy temsilcileri ile istişarelerde bulunuldu. 

2024 Yerel seçimleri ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantının ardından, bugüne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı köy temsilcilerine teşekkür plaketi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’ Daha Adil Bir Dünya Mümkün ‘’ adlı kitabı hediye edildi. 

Yapılan program ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız. ‘’ Tek derdi vatan ve millet olan liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir çok başarıya imza attık. Bugün burada teşkilatlar olarak kazanılan bu başarılarda önemli bir yere sahip köy temsilcilerimiz ile bir araya geldik. ‘’ Türkiye Yüzyılı ‘’ vizyonunu önümüze koyan liderimiz ile 2024 Yerel Seçimlerinde tekrar bu başarıyı elde etmek için çalışmalarımızı zaten sürdürüyorduk. Tekrar çalışmalarımız ile görüş alışverişinde bulunmak için bir araya geldik. Tüm Köy temsilcilerimize bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte yeni hedefler için omuz omuza çalışmalarımıza devam edeceğiz. 
Bugün bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımız Sayın Mustafa Çağlayan, İl Genel Meclisi Başkanımız Necdet Karaveli, İl Genel Meclisi Üyelerimiz İsmail Terzi, Filiz Ünal Sarsık, Abdullah Karagüzel ve katılım sağlayan köy temsilcilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. ‘’ dedi.

Kaynak: Ercan Demir