Ligin ilk yarısında BAL liginin en fazla gol atan takımı olan Alaplı Belediyespor ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Takım  Cumartesi günü Alaplı Şehir stadında saat:14.00’da Bartınspor ile hazırlık maçı oynayacak. 
Hazırlık kampı için Alaplı Belediyespor sosyal tesislerinde  Teknik Direktör Gökmen Başoğlu yönetiminde hazırlıklarını sürdüren, Alaplı Belediyespor Asbaşkanı Erdal Akbaba, ligin ilk yarısında güzel bir sezon geçirdiklerini belirterek, 10 Şubat tarihinde Eskişehir Yunus Emre maçı öncesinde Bartın ile hazırlık maçı oynayacaklarını ifade etti. Yeni transferle daha güçleneceklerini kaydeden Akbaba, şunları söyledi: 
“Alaplı Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanımız Nuri Tekin ve yönetimimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularla güzle bir sinerji ve birliktelik oluşturduk. Çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Oyuncularımızın güzel futbolu sahaya yansıtmakla teknik heyetimizin direktiflerini en iyi şekilde ortaya koyuyorlar.  Beklentilere cevap vereceğiz. Bu oyuncu grubu, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirip,  ikinci yarıda hedefine ulaşacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın”dedi.

Kaynak: Spor Servisi