Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, yönetim kurulu üyesi Mustafa Aydın ve Futbol il temsilcisi Metin Malkoç ile  birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti.
AMATÖR SPORUN SORUNLARI ELE ALINDI
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  Başkanı Kemal Demir, yönetim kurulu üyesi Mustafa Aydın ve Futbol  İl Temsilcisi Metin Malkoç ile birlikte 
Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ı makamında ziyaret ettiler.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette amatör kulüplerin ve tesislerin durumu konuşulurken yapılacak destekler ele alındı ve fikir alışverişinde bulunuldu.
Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi "Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kuruluna nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum"
ASKF Başkanı Kemal Demir, kendilerini ağırlayan ve yakından  ilgilenen Belediye Başkanı Selim Alan'a teşekkür ederek, Zonguldak'ta amatör sporu daha iyi yerlere getirmek için birlikte ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Kulüplere Malzeme desteği yapılacak 

ASKF'nin girişimleri ile Belediye Başkanı Selim Alan'dan merkez kulüplerine 200 bin TL'lik malzeme desteği yapılacağı ifade edildi.

Kaynak: Ercan Aygün