Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesi Olağan  Genel Kurulunu Ocak ayında yapacak.
Kongre öncesinde adaylar tek tek ortaya çıkmaya başlıyor.
Zonguldak'ta hakem camiasına hizmet etmeye devam eden
Murat Kaskun'da adaylık açıklaması yaptı.
Sosyal Medya hesabından adaylığını açıklayan Murat Kaskun şu bilgilere yer verdi " Camiamızın Saygı Değer Hakem ve Gözlemcileri;

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesinin Ocak ayında yapılacak olan Seçimli Genel kurulunda Başkan Adaylığımı resmi olarak açıklamanın heyecanını yaşıyorum. 

19 yaşında adım attığım ve 14 Yıldır Faal Hakem olarak görev yaptığım camiam, şahsıma çok önemli değerler katmıştır.  2018 Yılından itibaren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığım Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesi’nde görevimi her daim ilk günkü heyecanla, aşkla, disiplinle ve işbirliği içerisinde sürdürmeye gayret ettim. Edinmiş olduğum tecrübe ve birikimleri pekiştirerek bu hizmet yoluna çıkmaya karar verdim.

Zonguldak Bölgesi Hakem ve Gözlemcilerinin sosyal ve hukuksal anlamda yanlarında olmak, yeşil sahalarda vermiş oldukları emek mücadelesinin sesi olmak niyetinde olduğumu belirtmek isterim.

Tecrübelerinden çok şey öğrendiğim değerli Gözlemcilerimizin, Futbol Sahalarında omuz omuza görev yaptığım değerli Hakem dostlarımın hizmetkarı olmaktan onur duyacağım 

Camiamız adına hayırlı olmasını diler, kazananın Hakem camiası olmasını temenni ederim"

Kaynak: Ercan Aygün