AK Parti Alaplı Belediye Meclis Üyesi Adem Sevim, son günlerde hakkında çıkan "yasak aşk" konulu haberlere ve söylemlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Adem Sevim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada olayların tamamen asılsız olduğunu ifade etti. 

Sevim'in açıklaması şu şekilde; 

"İTİBAR SUİKASTI YAPILMAKTADIR

Özel hayatım ile ilgili son dönemlerde hakkımda kötü çevrelerce asılsız iddialar ortaya atılarak şahsıma itibar suikasti yapılmaktadır.

Adımın bir bayanla ilişki yaşadığım yönündeki söylem ve dedikodulara karışması Siyasi geleceğimi bitirmeye yönelik bir amaç ortaya koyduğu gibi olay asılsız iftira ve yalandır. Kamuoyuna bilinçlice yayılan dedikodular Kişilik haklarıma ve aileme saldırı ve aşağılama içermektedir. Gerçeklikle ilgisi olmayan asılsız söylem ve yazılarla şahsıma, karalama kampanyası yapıldığı herkesin malumudur. Zira bahse konunun bizle hiçbir ilgisi yoktur ve geçen olay hiç yaşanmamış kurmaca bir olaydır. Hakkında bana atılan iftiraların asılsız olduğunu ifade ediyor ve yapılan kurmaca oyunun hiçbirini kabul etmiyorum. Bu konuda yasal haklarımın saklı olduğunu belirterek, adli mercilere başvuracağımın bilinmesini istiyorum."

Kaynak: Haber Merkezi