Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Musluktan akan suyla diş bile fırçalanmaz. Zonguldaklı yaşadığı hayatın farkında değil. Mithatpaşa’da bazı yerlerde kanalizasyon dışarıdan akıyor. İller bankasından para alıp mezarlık yaptırmışsın. Sahil projesinde bir çok kapalı alan var. Artık tünelden önce son çıkış”dedi.

Saadet Partisi Merkez İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Balkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ve meclis üyesi adayları Disk Genel İş Sendikasını ziyaret etti.

Gazipaşa'da siyaset yumuşadı Gazipaşa'da siyaset yumuşadı

Ziyarette Disk Genel İş Sendikası Şube Başkanı Enis Dizdaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Belediyenin bütçesi var ama israf ediliyor. İller bankasına 250 milyon borç var. Belediyenin yerleri icralık. Bu yönetim şekli devam ederse bu borç 5 yıl sonra 5 milyon olur. Sonra da buraya kimse başkan olmak istemez. İçme suyu çok kötü. Musluktan akan suyla diş bile fırçalanmaz. Zonguldaklı yaşadığı hayatın farkında değil. Mithatpaşa’da bazı yerlerde kanalizasyon dışarıdan akıyor. İller bankasından para alıp mezarlık yaptırmışsın. Sahil projesinde bir çok kapalı alan var. Artık tünelden önce son çıkış. Bizleri desteklerinizi verdiğiniz takdirde değişimi göreceksiniz”dedi.

Başkan Dizdaroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Adayı Dereli'ye başarılar diledi.

Kaynak: Haber Merkezi