CHP tüm Zonguldak halkına teşekkür ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak il Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına CHP Genel Başkan yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Milletvekili Dr. Eylem Ertuğrul, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, il Başkanı Devrim Dural, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

DURAL: “ZONGULDAK HALKINI KUCAK DOLUSU SEVGİLER”

Zonguldak halkına seçimde göstermiş oldukları destek için kucak dolusu sevgiler ileten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak il Başkanı Devrim Dural, “Ramazan bayramını kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bütün halkımıza saygılar, sevgiler sunuyorum. Seçimlerde bize göstermiş oldukları ilgiden, alakadan, dolayı da kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de birlikte olacağımızı ve birlikte çalışmalarımız yürüteceğiz” dedi.

YAVUZYILMAZ: “ZONGULDAK’A BAHAR GELDİ”

Zonguldak halkının bayramını kutlayan ve 31 Mart mahalli idareler seçimlerinden sonra Zonguldak’a bahar geldiğini söyleyen CHP Genel Başkan yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, “Bugün çok güzel bir gün. Hava çok güzel, bahar geldi, seçim geçti ve ailelerimizle, sevdiklerimizle birlikte kucaklaştığımız çok güzel bir bayram günü. Ramazan gerçekten de 11 ayın sultanıymış. Seçim sürecinde Ramazan hepimize güzel geldi. Ancak iftarlarda da vatandaşlarımızla bir araya gelmek için çok güzel bir sebep oldu. Ben tüm Zonguldak'a Ramazan bayramının tüm ülkemize bolluk bereket getirmesini temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza selamlarımı gönderiyorum” dedi. 

TAHSİN ERDEM: “ZONGULDAK HALKININ BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Zonguldak halkının bayramını kutlayan ve şehri hep birlikte dizayn edeceğiz diyen Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, “ Zonguldak halkımızın Ramazan Bayramını kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tabii ki yerel seçimler anlamında hem mevsim itibariyle hem yerel seçimler itibariyle Zonguldak'ımıza da ülkemize de bahar geldiği kanaatindeyim. Bizler yerel yönetimde olan arkadaşlarımız, belediye başkanlarımızdan en alt kademedeki çalışanlarımıza varana kadar birlik beraberlik içinde Zonguldak Belediyesi'ni hep birlikte eski günlerine organize bir şekilde çalışma barışı içinde yeniden dizayn edeceğiz. Zonguldaklıların buna ihtiyacı var. Belediye çalışanlarımızın memurlarından işçilerine varana kadar mutluluk içinde, huzur içinde, barış içinde çalışacağız. Zonguldak'ı hep birlikte sırtlayacağız. Onun için güzel günler bizi bekliyor. Bugün bahar, yarın da yaz gelecek. Hep birlikte kutlayacağız” dedi. 

Muhabir: Ercan Demir