Zonguldak’ın tanınmış simaları arasında yer alan Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde ve sağlık ocağında aile hekimi olarak görev yapan Doktor Sabi Terzioğlu hayatını kaybetti.
Yaklaşık 4 ay önce emekli olan Doktor Sabri Terzioğlu, geçirdiği rahatsızlık nedeni ile bir süredir tedavi görüyordu. Şeker hastası olan Sabri Terzioğlu’nun bir süre önce ayağının kesildiği öğrenildi.
Merhum Doktor Sabri Terzioğlu, bugün öğle vakti Uzun Mehmet camiinde öğle kılınan cenaze namazının ardından Ontemmuz Aile mezarlığında toprağa verildi.
Merhum Sabri Terzioğlu’na Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
Muhabir: Ercan Aygün