Hentbol Erkek 2. Ligi H Grubu’nda mücadele eden  Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.
6. hafta maçında deplasmanda Kastamonu İnebolu Spor Kulübü rakibinin 31- 26’lık skorla Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü 6 galibiyetini alarak yoluna devam etti.

Müsabaka sonrası açıklama yapan Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Kulübü Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, şu ifadelere yer verdi" Hedefimiz 1.lig ve şu an da takımımız Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler 2.ligi 6.haftasında 6’da 6 yaparak namağlup bir şekilde liderliği elden bırakmayarak zirvedeki yerini koruyor. Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü takımımızın kıymetli sporcuları ile galibiyet sevincini hep birlikte paylaşıyoruz. Bir aile gibi, daha uzun vadeli ve daha üst liglerde.  Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Kulübü'nün Zafere Giden Yolu’nu hep birlikte şahitlik edeceğiz. Takımımızı ve Teknik Heyetimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. “O kupa Zonguldak’a gelecek" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi