Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi (TKBL)'de mücadele eden Zonguldak Spor Basket 67 Takımı ligin ikinci yarısının ilk maçında Emlak Konut Gelişim Spor Kulübü Takımı’nı konuk etti.

Erkekler Hentbol İkinci Liginde mücadeleden ve  6’ncı maçında 6’ncı galibiyeti alarak ilk yarıyı lider tamamlayan  Elcab kablo Zonguldak Hentbol Spor Kulübü, temsilcimiz Zonguldak spor basket 67 takımını yalnız bırakmadı.

Elcab Kablo Zonguldak Hentbol Kulüp Başkanı Nejdet Tıskaoğlu Zonguldakspor maçı 67 takımı kutlayarak şu ifadelere yer verdi;

"Her maçın çok çekişmeli geçtiği ve yine müthiş mücadelesi ile karşılaşmayı 67 - 62 skor ile çok rahat kazanan Potanın Elmaslarını tebrik ediyorum. Türkiye kadınlar Basketbol Ligi Zonguldak temsilcimiz, Zonguldakspor Basket 67 takımı ve hentbol takımımızın Zonguldak’ımızda iki salon takımı olarak  lider olmaları kentimiz adını gurur kaynağıdır. İlimizde böyle başarılara vesile olmak ve imza atmak birçok sporcu kardeşlerimize ışık olmak bizleri ayrıca onurlandırmaktadır. 
Zonguldak zafere doymuyor. Hep birlikte adım adım şampiyonluğa"

Kaynak: Ercan Aygün