Zonguldak Kdz. Ereğli ilçesi Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ve kumar operasyonu gerçekleştirildi.  Ekipler yaptığı uygulamada 4 şüpheli şahsı yakaladı.

Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;
"Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünce 31.05.2023 ve 01.06.2023 tarihlerinde yapılan uygulama ve denetimlerde (4) şüpheli şahıs yakalandı.
• Zonguldak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü / Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekiplerince B.T. ve C.C. isimli şüpheli şahısların üzerinde yapılan aramada; bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi. Şüpheli şahıslara Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.
• Asayiş Büro Amirliği ekiplerince O.Ü. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada; bir miktar esrar maddesi ele geçirildi. Şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.
• Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Müftü Mahallesinde faaliyet gösteren bir kıraathanede kumar oynandığı tespit edildi. İşyeri sahibi S.K. isimli şüpheli şahsa Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama suçundan adli işlem yapıldı. Kumar oynadıkları anlaşılan A.U. ve K.A. isimli şahıslara 8.110 TL idari para cezası uygulandı."
(Haber Merkezi)