Zonguldak'ta Basketbol yerel ligleri tamamlandı.U12 Ligi'nde yer alan Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü Erkek Takımı son maçında , Zonguldak Basket Gençlik Spor Kulübü yenmesine rağmen galibiyet yetmedi ve averaj ile Zonguldak ikincisi oldu.
Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü Salon Sporları Koordinatörlüğü tarafından organizasyonu yapılan Basketbol Spor okullarından yetişen sporcuların başarısı tüm ekibi sporcuların velilerini ve yöneticileri gururlandırarak mutlu etti.
HEYECAN YAŞATTILAR
Kulüpten yapılan açıklamada;
Bizlere heyecan yaşatan takımımız gelecek için umut verdi. Spor Okullarımızın kaliteli eğitimi ile hedeflerimizde ulaşmanın mutluluğunu yaşadık.
Başarı da emeği olan teknik ekibimizi, sporcularımızı ve türbinde hiç susmadan takımımızı destekleyen velilerimize teşekkür ederiz.Basketbol Yaz ve kış Spor okullarına ilginin büyük olması, alt yapı çalışmalarımızda ki hedef odaklı ve kaliteli eğitim felsefemizin doğru yolda olduğunu göstermiştir. İyi İnsan, iyi Vatandas, iyi Sporcu ilkesi ile bölgemize hizmet etmeye azimle devam ediyoruz."denildi