5620 sayılı kanun kapsamında Bölge Müdürlüğü’nde çalışan geçici işçilerimizin sürekli işçi kadrolarına geçmesi nedeniyle kadro buluşması programı düzenlendi.

Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Pınar, Necmettin Aşçi ve Mehmet Ali Deniz, Öz Orman İş Sendikası Zonguldak Bölge Başkanı Levent Işıktaş, Şube ve İşletme Müdürleri ile kadro sevinci yaşayan işçiler katıldı.

Öz Orman İş Sendikası Zonguldak Bölge Başkanı Levent Işıktaş, “İşçilerimize bu sevinci ve mutluluğu yaşatan orman teşkilatında geçici işçiliği bitiren Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanılız Sayın Settar Aslan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Kadronun alınmasında Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese emekçilerimiz adına ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu’da kadro buluşması kapsamında yaptığı konuşmada “Ülkemizin güçlü olabilmesi için üretmek, üretmek içinde çok çalışmamız gerekiyor. Kışın buz yazın köz üzerinde zaman mefhumu gözetilmeyen faaliyetleri kapsadığından  bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde, orman işçilerimizin iş gücüne ve emeğine her zaman ihtiyaç duymaktayız.Bu nedenle geçici işçi kadrosunda çalışan mesai arkadaşlarımızın sürekli işçi kadrolarına geçmeleri kendilerini, ailelerini ve bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.
Kadro alınması sürecinde emeği geçen  iş gücümüzün artırılmasından dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ Tarım ve Orman Bakanlarımıza, Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey’e, kadroların işçi arkadaşlarımıza  teşkilatımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum’’ dedi.
 

Kaynak: Ersin Çorbacı