Türkiye Futbol Federasyonu  2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Crıptoswaps Zonguldak Kömürspor’un  Kulüp Başkanı M. Salih Demir, bir açıklama yaparak hem yeni yılı kutladı, hem de yeni yıldaki  hedefleri hakkında  açıklamalarda bulundu. Yeni yılda oynanacak sezonun ikinci yarısının her şeyden önce sakatsız, kazasız-belasız sağlıklı bir şekilde  geçmesini temenni eden  Demir, daha güzel ve başarılı işler yapacaklarını belirtti. Demir, şu ifadelere yer verdi;” Ülkemiz ve dünya genelinde pandeminin etkilerini hissettiğimiz bir yılı daha geride bırakıyoruz. Öncelikle yeni umutlarla girdiğimiz 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm dünya için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Tüm isteğimiz bu sıkıntılı günlerin tümüyle geçmesi ve dünyamızın tam anlamıyla normale dönmesidir.Futbolumuzda barış, dostluk ve Fair Play ortamının hakim olduğu bir yıl geçirmeyi umuyorum. Zonguldak Kömürspor camiası olarak  2022 yılında sportif anlamda daha başarılı  olmak için yönetim kurulu olarak elimizden geleni yapacağız.
Bu vesileyle vatanımız için canını feda eden şehitlerimiz ile spor camiasından kaybettiğimiz değerleri rahmet ve minnetle anıyorum. 2022’nin  Zonguldak Kümürspor camiası başta olmak üzere tüm futbol ailemize, milletimize ve insanlığa başta sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle yeni yılınızı kutluyorum.”
ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
Sezonun ikinci yarısında  kadroya takviye yapmak  için transfer çalışmalarına devam ektiklerini belirten Demir, takımın son durumu ve ikinci yarıdaki beklentileri hakkında şunları söyledi, ”Ligin ilk yarısını 21 puanla  tamamladık. İkinci yarıda daha başarılı olmak için transfer çalışmalarımızı  sürdürüyoruz. Teknik Heyetin raporu doğrultusunda tüm imkanlarımızı  seferber edip kadromuzu takviye yapmaya çalışıyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var. Hepsi önümüzdeki hafta içinde  netleşecek. Yönetim kurulu olarak takıma  maddi gelir sağlamak için projelerimiz ve çalışmalarımız var. Tesisleşme konusunda  projelerimizi hayata geçirmeye çalışacağız.İnşallah bu çalışmalar güzel sonuçlanacak. İkinci yarı  ligin ilk yarısından daha güzel solacak.Ben bir kez daha birlik-beraberlik içinde  tüm cimasımızın yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk dilerim” 
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner346

banner94

banner31

banner299

banner348

banner266