AK Parti Bayramlaştı


Kurban Bayramının ikinci gününde Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Zonguldak İl binasında bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ak Parti‘deki bayramlaşma programına Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar,
Zonguldak Belediye Başkan Vekili Yusuf Deniz, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Karaman Belde Belediye Başkanı Servet Üstün, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, İl ve İlçe yönetimin kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
İl Başkanı Zeki Tosun, İl dışında olduğu için bayramlaşma töreni İl başkan yardımcısı Erdal Mercimek yürüttü. 

MERCİMEK ZEKİ TOSUN'UN SELAMINI PARTİLİLERE İLETTİ

Selamlama konuşması yapan il başkan yardımcısı Erdal Mercimek; “Burada gönül bağımız olan büyük AK Parti ailesi ile bayramlaşma yapıyoruz. Hepinizin bayramı mübarek olsun. Rabbim bundan sonraki bayramları bizlere sağlık, huzur mutlulukla hep beraber yaşamayı nasip etsin diliyorum ve hepinize teşekkür. 


ALTUN: PARTİLERİN VE ZONGULDAK HALKININ BAYRAMINI KUTLADI

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun yaptığı konuşmada; Kıymetli dava arkadaşlarım öncelikle en kalbi duygularımla selamlıyorum. bugün Selim başkanımız ve Ali başkanımız katılamadılar. 
Hepinizin bayramını kutluyorum ailenizle beraber mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

DENİZ, ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLEDİ

Zonguldak belediye başkan Vekili Yusuf deniz'de bayramlaşma töreninde; “Tüm dünyanın geşirmiş olduğu zor günlerden bugün Kurban bayramına manevi huzur içerisinde burada toplanmış bulmaktayız. 
 Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum şehit ailelerimizin bayramını kutluyorum. Maden şehitlerimizin ailelerin bayramını kutluyorum. Bu hastalık sebebiyle hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum” dedi.

UÇAR: AK PARTİ BÜYÜK BİR AİLEDİR

Milletvekili Hamdi Uçar, "Arkadaşlar sevgi, saygılar ve muhabbetle selamlıyorum.
Allah nice bayramlar geçirmenizi huzur içerisinde mutlu bir şekilde ulaşmayı, erişmeyi idrak etmeyi nasip eylesin. 
Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği önemli günlerdir. Bir araya geldik bir araya gelmek birlikte olmak ne kadar güzel bir şeymiş.
 Bu pandemi nedeniyle ailelerinize dostlarımızla arkadaşlarınızla bir araya gelemediniz gelemedik ve birlikte olamadık önemli anlarımızı bile paylaşılmadı.
AK Parti ailesi olarak birlikte olmaktan, beraber olmaktan çok büyük haz duydum.
İnşallah daha coşkulu daha kalabalık ortamalarda İnşallah beraber oluruz” dedi. 

ÇOLAKOĞLU BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI

Milletvekili Ahmet Çolakoğlu yaptığı açıklamada, "Öncelikli olarak hepinizin kurban bayramını tebrik ediyorum Allah bizleri daha nice kurban bayramlara kavuştursun temennisinde bulunmak istiyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Gerçekten ülkemiz zor bir süreçten geçti. Sadece ülkemizde değil dünyada zor bir süreçten geçti. 
Ülke olarak Cumhurbaşkanımızın dirayeti, gücü ile beraber bizler bu süreci gerçekten diğer dünya ülkelerine göre çok iyi bir şekilde atlattığımızı düşünüyorum. Allah nice bayramlara tekrar kavuştursun” dedi. 


TÜRKMEN, SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili Polat Türkmen; "Allah bayramınız mübarek olsun devletimize milletimize ailelerimize zeval göstermesin ve birliğimizi beraberliğimizi kardeşliğimizi daim eylesin. Pandemi döneminden dünya geçtiği gibi Türkiye'de geçti. Türk milletinin her ferdini ne kadar fedakar olduğunu ne kadar vatansever oldun milletine ne kadar bağlı olduğunu bu dönemde yaşayarak gördük. Cumhurbaşkanımızın girişimleri ve dirayeti sayesinde koronavirüsü azda olsa yenmeyi başardık. Aşılama çalışması tamamlandığında Türkiye daha da iyi bir noktaya gelmiş olacak. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu ve gıda Tedariğininde ne kadar önemli olduğunu bu dönemde daha iyi hissettik. Kurallara ve aşı olmaya devam ederek bu hastalığı tamamen geleceğiz. Fedakarca görev yapan sağlık personeli harcı teşekkür ediyoruz.
 Hepinizin kurban bayramını en işten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından milletvekilleri partililerle bayramlaştı.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2021, 13:32
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114