BAŞKAN ALAN'DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN ALAN'DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN ALAN'DAN BAYRAM MESAJI

Başkan Alan: ‘Ramazan ayının manevi iklimini Zonguldak’ımızda birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadık’

Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Ramazan ayı boyunca yaşanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yaşamın her alanında sürdürülmesi temennisinde bulunan Başkan Alan yapmış olduğu yazılı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi: ‘Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için birer vesile, eşsiz bir fırsattır. Bir mübarek Ramazan ayını da geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde bulunmaktayız. Bayramlar, sevgi ve hoşgörünün yaşandığı, huzur ve paylaşımın en çok hissedildiği, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Bayramlar, birliğimizi daha da güçlenmesi için önemli bir fırsattır. 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âlemi’nin ve değerli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı canıgönülden kutlar, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner303

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner319

banner314