"ÇOCUKLARIMIZ EMİN ELLERDE"

"ÇOCUKLARIMIZ EMİN ELLERDE"

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Zeliha Sağlam’ı ziyaret eden Ankara Uluslararası Batıkaradeniz Birliği Genel Başkanı Tuncay Gençer,”çocuklarımız emen illerde” dedi.


Zonguldak, Bolu, Çankırı, Sinop, Kastamonu, Karabük, Bartın İllerinin Ankara'da teşkil olunan ve İl Temsili olan STK larından oluşan Ankara Uluslararası Batıkaradeniz Birliği’nii temsilen Genel Başkan Tuncay Gençer, Birlik Genel Sekreteri Dr. Yaşar Okur, Birlik Başkan Yardımcısı Hasan Kaya; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Zeliha Sağlam’ı ziyarette ettiler.

Ziyareti değerlendiren Ankara Uluslararası Batıkaradeniz Birliği Genel Başkanı Tuncay Gençer, şunları söyledi:

“Son zamanlarda dünya ile paralel olarak nerdeyse sessizliğe bürünen Ülkemizde, halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile liyakat, nezaket ve samimiyet bütünlüğünü koruyan, hayata ruhu ile bakabilen Yöneticilerin milletimiz ve devletimiz için önemi vurgulandı. Çocuklarımız birer melektir ve bizim geleceğimizdir. Tarihte insanlık namına sayısız başarılara imza atmış olan Ecdadımızın üstün başarı seviyesine tekrar ulaşacağına, Dünyada TÜRK adaletinin yeniden tesis edileceğine inancımız tamdır. Bu manada Bölgemizin yetiştirdiği önemli bir değer olan Sn Genel Müdürümüz ile çocuklarımızın yani meleklerimizin ve geleceğimizin emin ellerde olduğunu görmek bizleri bahtiyar etmiştir. Ayrıca ziyarette Bölgemizde çocuklarımıza yönelik proje bazında, neler yapılabileceğine yönelik olarak görüş alışverişinde bulunulmuştur. Pandemi sürecinin hemen akabinde normalleşmenin biran önce yakalanması için, gelecekte İslam bayraktarlığını devralacak olan çocuklarımıza ne kadar yatırım yapsak azdır. Ülkesine ve devletine bağlı Bölge insanımızın karar alma mekanizmalarında daha çok temsilinin getireceği faydalar, Batı Karadeniz Bölgemizdeki özellikle "koç başı" olarak gördüğümüz Filyos Mega-Endüstri Bölgesi gibi büyük yatırımlar, Ankara'da üst düzey Devlet büyüklerimiz nezdinde yapılan lobicilik ve lojistik faaliyetleri istişare edildi. Bölgemizin kaderinin kederi olmaması ve en büyük mücadele kaynaklarımızdan olan göç sorununa kalıcı bir neşter vurulabilmesi amacıyla nasıl bir vizyon ve strateji izlenebileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Topraklarımızdan aldıklarımızı, tekrar toprağımıza vermemiz gereğinden bahsedildi. Bir aile sıcaklığında geçen ziyarette, nezaketli, samimi ve güleryüzlü kabulleri için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. 
Ülkemizin hizmetkârıyız, devletimizin yanındayız.
Doğduğu ve doyduğu topraklara hizmet etmek insanın insanlığa duyduğu saygının bir tezahürüdür.. Bölgemiz için biriz, biziz, varız ve güçlüyüz”
(HABER-ERCAN DEMİR)

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 17:58
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114