Genç Kızılay sessiz dostlarımızı unutmadı

Genç Kızılay sessiz dostlarımızı unutmadı

Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Alper Küçük,Belediye Başkanı Kamil Altun, Kızılay Şube Başkanı Aydın Ergenç ile birlikte Kilimli'de Genç Kızılay'ın etkinliğine katılarak, ağaç dallarına kuşlar için meyveler yerleştirdi, kedi ve köpekler için kaplara sütlü ekmek ile su koydu karınlarını doyurdu. 

Kilimli Genç Kızılay her hafta faydalı va anlamlı etkinlikler planlıyor. Bu haftaki etkinlik ise sokaklardaki sessiz dostlar için düşünüldü. Sert hava şartlarından dolayı besin ihtiyacını karşılayamayan sessiz dostlar için çalışıldı. 
Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Alper Küçük, Türk Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Türk Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Mevlüd Kesin, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ile birlikte Genç Kızılay üyeleri; Kilimli Radar Tepe mevkiinde ağaç dallarına kuşlar için meyveler yerleştirdiler, Kilimli limanında ve sahil parkın bazı bölgelerinde kedi ve köpekler için kaplara sütlü ekmek ile su koydular karınlarını doyurdular. 
Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Alper Küçük, etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu ve genç Kızılay üyelerini kutladığını ifade etti.

Kilimli Genç Kızılay Başkanı Mert Çakır, her hafta bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, "Bu hafta da böyle güzel bir etkinlikte ziyaretimize gelerek bize destek olarak yanımızda bulunan Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Sayın Alper Küçük, Türk Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Sayın Aydın Ergenç, Türk Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Sayın Mevlüd Kesin, Genç Kızılay Zonguldak Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kilimli Belediye Başkanımız Sayın Kamil Altun'a çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte dokunduğumuz her yeri güzelleştireceğiz. Bu Hilal bu günler için var."ifadesini kullandı.
(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114