Kar, yağmur ve fırtına geliyor!

Kar, yağmur ve fırtına geliyor! .

Kar, yağmur ve fırtına geliyor!

 tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu,  kıyılarının yağmur ve karla karışık yağmur, iç kesimleri ile 'nun güneydoğusunun kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don ile; 'nın iç kesimleri, 'nın güneyi, 'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun güney ve batısı ile u'nun kuzeyinde pus ve yer yer sis olayları bekleniyor. 'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda çığ oluşma riski bulunmaktadır.

ZİRAİ DON: Yapılan son değerlendirmelere göre; 14 Mart 2021 Pazar sabah saatlerine kadar tarımsal faaliyetlerin devam ettiği Marmara, Ege ve Akdeniz'in iç kesimleri ile Batı ve Orta Karadeniz'de sabah ve gece saatlerinde hafif kuvvette zirai don hadisesi beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir..

BATI KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde buzlanma ve don ile beraber pus , yer yer sis bekleniyor.

BOLU -2°C, 14°C

Parçalı ve az bulutlu

DÜZCE 1°C, 18°C

Parçalı ve az bulutlu

KASTAMONU -4°C, 15°C

Parçalı ve az bulutlu

ZONGULDAK 3°C, 12°C

Parçalı ve az bulutlu

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 11:58
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114