‘Kredilerini mallara yatırsınlar’

‘Kredilerini mallara yatırsınlar’

Zonguldak Bakkallar Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, sigara zamları ve kantinciler hakkında açıklamalarda bulundu.

Zonguldak Bakkallar Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, esnafların sigaraya gelen zamanların önüne geçmek için kredilerini mala yatırmalarını tavsiye etti. Ayrıca Başkan Habiboğlu, zamlara rağmen kantincelerin çocuklara hijyenik ve temiz ürünler yedirdikleri için teşekkür etti. 

Başkan Habiboğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Çekmiş olduğumuz kredileri mala yatırmalıyız. Borcu harcı olmayan insanlar parayı elinde tutacağına malı yatırmalı. Gelen zamlardan etkilenmemiş olurlar. Benim arkadaşlarıma tavsiyem bu. Kantinlerimizde de fiyat tarifeleri çıkarıyoruz. Fakat şimdi görüyorsunuz sezon başında kıyma ne kadardı şimdi ne kadar. Tabi ki burada çocuklarımızı okutuyoruz. Harçlıkları da belli. Çocuklarımıza hem doğal hem sağlıklı şeyler yedirmeye çalışıyoruz. Buradan da kantinci arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Çocuklarımıza temiz gıda ve hijyen içinde ürün yedirdikleri için. İnşallah yaz geliyor meyve sebze ucuzlar”dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2022, 09:39
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner303

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner319

banner314