MFA’YA BİR ÖDÜL DE ZTSO’DAN 

MFA’YA BİR ÖDÜL DE ZTSO’DAN 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği , Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı  ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ’nin katkılarıyla düzenlenen, Türkiye'nin 2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızı sıralamasına göre en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi sıralamasına 30. Sıradan giren MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından da ödüllendirildi. 

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir beraberinde Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya ile birlikte MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketini ziyaret ederek şirket ortakları Murat Uzun ve Fatih Furtun’u kutladı. 

Demir, MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, bu başarısı ile bizleri gururlandırdı. Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girmek çok önemli bir başarıdır. Bu başarıyı disiplinli, vizyoner çalışmalarıyla sağladıklarının yakın tanığıyız. İlimizde üretim yapan, istihdam sağlayan ve yapmış olduğu ihracatlar la ülkemize döviz kazandıran bir firmamız MFA. Marifet iltifata tabidir. Sizleri tebrik ediyorum. Daha fazla büyümenizi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında daha çok tanınmanızı, yatırımcıya ve müşteriye daha kolay ulaşmanızı istiyoruz. 

Sizler ilimizin girişimci rol modellerisiniz. Gençlerimizin sizlerin başarı hikâyelerini duymalarını istiyoruz. Duysunlar ki, onlar da girişimci olmaya daha fazla heveslensinler, sizleri  örnek alsınlar. Bu çağda zenginleşmenin, kalkınmanın anahtarı girişimcilik. Bizim de daha fazla girişimciye ihtiyacımız var. İlimizdeki girişimci sayısı artsın ki ilimiz daha fazla kalkınsın daha fazla zenginleşsin dedi.

HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 17:01
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114