MHP en çok üye yapan partilileri ödüllendirdi

MHP en çok üye yapan partilileri ödüllendirdi

MHP en çok üye yapan partilileri ödüllendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı tarafından en çok üye yapan 4 partiliye Türk bayrağı ve sertifika verilirken Merkez İlçe Başkanı Süleyman Ersay, MHP’nin üye sayısının 10 bine yaklaştığını dile getirdi.
MHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay; “Milliyetçi Hareket güçlenecek ki Türk’ün Cihan Hakimiyeti Ülküsü gerçek olsun. Milliyetçi Hareket güçlenecek ki dünyada katliamlar, cinayetler, işkenceler son bulsun. Milliyetçi Hareket güçlenecek ki dünyada adalet, insan hakları, huzur ve refah hakim olsun” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığın en çok üye yapan dört parti diye Türk bayrağı ve sertifika verildi.
Törende konuşan Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay yaptığı konuşmada MHP'nin her geçen dün daha da büyüdüğünü belirterek şunları söyledi:
"05 Aralık 2020 tarihinde başlattığımız ve 2 aylık periyotlarla sürdürdüğümüz KIZILELMA ÜYE KAMPANYASI’nın birinci periyodu olan KIZILELMA-1 ÜYE KAMPANYASI 05 Şubat 2021 tarihinde bitmişti. Bu kampanyamızda gayret göstererek partimizin gücüne güç katan değerli dava arkadaşlarımızı gönülden tebrik ederim.  Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan her bir üyelik ülkemizin bekasına kastetmeyi düşünenlere atılabilecek en güzel tokattır. Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan her bir üyelik ülkemizi kan gölüne çevirmek isteyenlere, PKK’yı en modern silahlarla donatanlara, Ege’de adaları silahlandırma yarışına girenlere atılacak en güzel tokattır. 
Milliyetçi Hareket Partisine üye olmak bu kutsal davanın şerefli birer üyesi olmak herkese nasip olmaz. Partimize üyeliklerini gerçekleştiren herkesi canı gönülden tebrik ederim. Biz biliyor ve inanıyoruz ki; Milliyetçi Hareket güçlenecek ki Türk’ün Cihan Hakimiyeti Ülküsü gerçek olsun. Milliyetçi Hareket güçlenecek ki dünyada katliamlar, cinayetler, işkenceler son bulsun. Milliyetçi Hareket güçlenecek ki dünyada adalet, insan hakları, huzur ve refah hakim olsun. Milliyetçi Hareket güçlenecek ki Türk Dünyası tek vücut olsun Kızılelma hayat bulsun” dedi.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 12:44
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114