"Öküz altında buzağı arayan insanlar var"

"Öküz altında buzağı arayan insanlar var"

"Öküz altında buzağı arayan insanlar var"

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, geçtiğimiz yıl ilki yapılan ve bu yıl ikincisi yapılacak olan Kozlu müzik festivaliyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, “Özgür bir ülkede yaşıyoruz. Bunlar öküz altında buza arayan insanlardır.Geçen sene bu etkinliği yaptık ve bir sıkıntı olmadı. Bu muhabbetler tamamen Siyasal, bu muhabbeti çıkaran insan belkide her akşam içiyordur.  Laf olsun diye konuşuyorlar”dedi.

Başkan Bektaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“ Sosyal toplumu rahatsız eden bir durum olmadığı sürece bir şey olmaz. Adı geçen firmalar bu memlekette yüzlerce kişi çalıştırıyorlar.  Sigortasını ve vergisini ödüyorlar. Bizim kimsenin yaşam tarzına karışmaya hakkınız yok. Özgür bir ülkede yaşıyoruz. Bunlar öküz altında buza arayan insanlardır. Geçen sene bu etkinliği yaptık ve bir sıkıntı olmadı. Bu muhabbetler tamamen Siyasal, bu muhabbeti çıkaran insan belkide her akşam içiyordur. Laf olsun diye konuşuyorlar. Bu memlekette bazı kafalar var, sağında yobazı var solunda yobazı var. Bunların ikisine de ne yaparsanız yapın beğendiremezsiniz.Hem sağdan hem de soldan yobazlar çok tehlikeli insanlardır” dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 13:40
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner303

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner319

banner314