Orhan Gülay, güven tazeledi

Orhan Gülay, güven tazeledi

Kilimli Esnaf ve Sanatkarları Odası kongresinde esnaflara seslenen AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, "Milletimiz sayesinde, esnafımız sayesinde bu devlet, bu millet dimdik ayakta duruyor. ülkemiz ayakta duruyor"dedi.

Kilimli Esnaf ve Sanatkarları Odası'nın 2022 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.Kilimli 'de gerçekleştirilen kongreye AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, esnaf oda başkanları sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve esnaflar katıldı.Kongrenin Divan başkanlığını AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen yaptı.


ORHAN GÜLAY: 24 YILDIR BENİ DESTEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kongrenin açılışında konuşan Esnaf ve sanatkarlar Odası Başkanı Orhan Gülay, "Kongrenin açılabilmesi için yeterli çoğunluk vardır  Öncelikle hepinize hoşgeldiniz diyorum. 24 yıldır beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız, Allah hepinizden tek tek razı olsun tekrar tekrar. Biz de size hizmet etmeye bu desteğe layık olmaya çalışacağız"dedi.


POLAT TÜRKMEN: ESNAFIMIZ SAYESİNDE ÜLKEMİZ DİMDİK AYAKTADIR

Kongrenin Divan başkanlığını yapan AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'de, "Orhan başkanımızı ve yönetimini hep desteklediniz ve o da hep esnafın yanında durdu. Devlet olsun devlet dışındaki özel bankalar olsun esnafın derdine derman olmak için gecesini gündüzüne katarak arkadaşlarla beraber sizlerle birlikte bu süreci yürüttüler Allah'a hamdolsun Bu sıkıntılar da giderildi ve ve esnafımızın hak ettiği imkanlara kavuştuğu günleri de gördük. Onun için ben başta olan Orhan Gülay Başkanım olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum, bundan sonra herhangi bir sıkıntı yaratmasın diye dua ediyorum. Evet ülkemiz ve Dünya sıkıntılı günlerden geçiyor. Pandemi dediğimiz olay tüm dünya ekonomisini bozdu.  Ve ülkemizin de sıkıntılı bir döneme girdiğine hepimiz şahit olduk  Bu dönemlerde. Tabii ki önce can ve sağlık gelir ki canımızı ve sağlığımızı koruduğumuz sürece diğer işleri yapabiliriz. Ve de ülkemizin çimentosu olmaya onu savunucusu olma ya esnafımız olarak devam edelim. Evet Türkiye'nin etrafında Bir Ateş Çemberi var, baktığımız zaman etrafımızda huzur yok Ona rağmen Allah'a hamd olsun Sizler sayesinde, milletimiz sayesinde esnafımız sayesinde bu devlet, Bu millet dimdik ayakta duruyor. ülkemiz ayakta duruyor Evet etrafımızda ateş yanarken ısınmamak mümkünmüdür, ama sizler de dediğin gibi dimdik durdunuz  ülkemize, Vatanımıza, toprağımıza sahip olduğumuz sürece hep öyle oldu Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz top vursa sarsılmaz  Ben kongrenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum"dedi.


KİLİMLİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU

YÖNETİM KURULU:
BAŞKAN: Orhan Gülay 
ÜYELER Hüseyin Palabaş, Yüksel Bayzan, Muhammed Şirin, Mustafa Göktepe, İsmail Tarlacı, Ercan Oğuz.

DENETİM KURULU:
Atakan Ok, Burak Kocabacak, Osman Kuloğlu.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 16:53
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner303

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner319

banner314