ZBEÜ İletişim Fakültesi seneye ilk mezunlarını veriyor

ZBEÜ İletişim Fakültesi seneye ilk mezunlarını veriyor

ZBEÜ İletişim Fakültesi seneye ilk mezunlarını veriyor

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr Hakan Çelik ve Dekan Yardımcısı Dr.Öğerim Üyesi Melik Koç, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.


Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr Hakan Çelik'te, İletişim Fakültesi olarak önümüze yıl mezun  verecek olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.
Prof.Hakan Çelik, " Sayın başkanım nezdinde tüm gazetecilerin Geçmiş bayramlarını kutluyorum  Fakültemizde şu anda bir bölümümüz var ve bu bir bölümle beraber eğitim vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimiz 3.sınıfa geldi ve Seneye de mezun vereceğiz ve Bu da bizim haklı gururumuz olacak. Bir bölümümüz açık ancak öğrenci alamadık inşallah Öğretim elemanı eksikliği de giderip bu bölüme de gelecek senelerde öğrenci almaya başlayacağız. Fakülte olarak belirli bir olgunluğa ulaştık ileride planlamalar sayesinde Öğretim elemanı eksikliğimiz de olmayacak ve inşallah tam teşekküllü bir İletişim Fakültesi olarak gelecekte hep beraber sizlerle beraber hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.
(Haber-Ercan Demir)

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 14:44
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner303

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner319

banner314

banner320