Ülkü ocakları Haberleri

ülkü ocakları haberleri ve güncel ülkü ocakları gelişmeleri, ülkü ocakları ile ilgili tüm video, ülkü ocakları fotoğrafları ve ülkü ocakları haberleri YENİ ADIM GAZETESİ sitemizde


ZONGULDAK

Sakarya'da Sapanca Ülkü Ocakları Başkanı Emirhan Kabalak’ı silahla vurarak yaralayan saldırgan ile yanında bulunan bir arkadaşı Zonguldak’ta bir bağ evinde...

SİYASET

MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Ülkü Ocakları Zonguldak Teşkilatı Başkanı Gökmen Karali'yle birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından imalı sözlerle...

KİLİMLİ

Kilimli Ülkü Ocakları'nın düzenlediği iftar yemeğinde Kilimli protokolü bir araya geldi.

SİYASET

Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Ömer Selim Alan'a destek sözü verildi.

SİYASET

Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu, şehadetinin 9. yılında anıldı.

SİYASET

Zonguldak Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından  ‘100 yıllık serüvende Türkiye Cumhuriyeti’ konulu ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı’ paneli düzenlendi.

GÜNCEL

Kilimli Ülkü Ocakları tarafından Filistin'de şehit edilen Müslüman kardeşlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılındı.

GÜNCEL

Kilimli Ülkü Ocakları tarafından, İsrail'in Filistin Gazze'de tüm dünyanın gözü önünde gerçekleştirdiği saldırı ve katliamlara tepki gösterildi.

GÜNCEL

Ülkü Ocaklarında Filistin'de şehit edilen Müslüman kardeşlerimiz için Kur'an-ı Kerim ve dualar okundu, İsrail zulmü kınandı.

SİYASET

Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanlığı tarafından “9 Işık Ahlakçılık ilkesi ve güncel ahlak meseleleri” adlı seminer gerçekleştirildi.

SİYASET

Kilimli Ülkü Ocakları Başkanı Savaş Ömür, anjiyo operasyonu geçirdi.

SİYASET

Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Gökmen Karali ve yönetimi Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan'ı ziyaret etti.