Saadet Partisi Zonguldak Belediye  Başkan Adayı Cem Dereli’nin  ziyareti sırasında karşılıklı görüşmeler yapıldı. Başhekim Hasan Tosun görüşmeler sırasında hastanenin otopark sıkıntısı ile ilgili değerlendirme yaptı.

ESKİ HASTANE YIKILIP  ALTINA 4 KATLI OTOPARK YAPILIRSA KESİN ÇÖZÜM OLUR

Başhekim Hasan Tosun, “Eski hastane yıkılıpta altı otopark olurda otopark sıkıntımız kalmaz. Hastane yolunun karşısındaki yol iyi oldu. Biraz bizi rahatlattı. Tek yönlü olursa çok daha iyi olur. Gidiş Fener’den geliş hastane olmak üzere kamyonlarda Kilimli istikametinden gelebilir. Kesin çözüm eski hastane yıkılıp altı otopark olursa bu iş çözülür.

YOLUN GENİŞLEMESİ ÇOK İYİ OLDU

Başhekim Tosun, Hastane ve stadyum arasında bulunan yolun genişlemesinin çok iyi olduğunu ve park sorununa kısmen çözüm olduğunu ifade etti

HASTANEMİZDE DİYALİZ, ANJİYO  VE YANIK ÜNİTEMİZ VAR. BİZ İÇİ DOLU HASTANEYİZ

Başhekim Hasan Tosun, “Yeni hastanemiz çok iyi vatandaşlarımız çok memnun. Hastanemizde anjyo ve yanık ünitesini açtık. Sağlık Bakanlığı standartlarına göre bizim hastanemiz çok yüksek. BilKent’ten gelen Kardoloji Uzmanımız hastanemizi mükemmel buldu. çok iyi hastane dedi. Hastanemizde  4 tane diyaliz merkezi var. Hepsi son sistem. Biz içi dolu bir hastaneyiz. Tabi ki haddimizi biliyoruz. Anjiyo işini buralarda yapmak kolay değil. Bu ekip işi. Üçüncü basamak hastanelerde daha kolay ama biz ikinci basamak hastaneyiz. 

YATAK SAYIMIZ YETERLİ

Başhekim Hasan  Tosun. “Şuanda yeni binada 400 yatak, ek binada 105 olmak üzere 505 yatağımız var. Yatak sayımız problem yok. Yatak sayımızı arttırabiliriz. Zonguldak’ın nufüsü küçüldüğü için yatak sayısı yeterli.” ifadesini kullandı.

Muhabir: Ercan Demir