Zonguldak’ta sevilen iş adamı merhum Orhan Yücel’in torunu, tanınmış esnaf ve eşraflarından Harun Yücel’in kızı Hazer Yücel, Zonguldak’ın tanınmış ailelerinden Halit Hamzaçebi’nin oğlu Suat Hamzaçebi'yle mutluluğa ilk adımlarını attı.

Cumartesi günü akşamı Kozlu- Riva Garden"de düzenlenen nişan törenine Hamzaçebi ve Yücel ailesi ile  yakınları katıldı.

22.Dönem Zonguldak Milletvekili ve CHP Zonguldak Belediye Başkan Aday Adayı Harun Akın, CHP Merkez İlce Başkanı Osman Zaimoğlu,  CHP Zonguldak eski Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ve davetliler katılarak genç. çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Genç çifte nişan yüzüklerini 22.Dönem Zonguldak Milletvekili ve CHP Zonguldak Belediye Başkan Aday Adayı Harun Akın taktı ve kurdeleyi keserek çifte mutluluklar diledi.

Harun Akın burada yaptığı konuşmada, "Hamzaçebi ve Yücel ailelerin çok değerli iki evlatları. Toplum olarak en çok değer verdiğimiz evlilik müessesesi öncesi aralarında çok önemli bir dönemin olduğuna inandığım Nişanlılık sürecini yaşıyorlar. Biz güzel akşama davet edildik. İki aileye de teşekkür ediyorum. Bu gençlerimize, bu sevgili kardeşlerime evlilik öncesi bu önemli dönemlerinde iyi değerlendirmelerini, birbirlerini çok iyi anlamalarını, iyi sevmelerini ve saygı göstermeleri temennisiyle bu güzel nişan yüzüklerini takma şerefinide bana verdikleri için teşekkür ediyorum. Ve hayırlı olsun diyorum" ifadesini kullandı.
Daha sonra genç çifte aile büyükleri tarafından takıları takdim edildi  ve pasta kesilmi gerçekleştirildi.

Kaynak: Ercan Demir