Araç kiralama hizmeti alınacak

Araç kiralama hizmeti alınacak

Devrek İlçe Özel İdare Müdürlüğü tarafından Devrek bakımevi personeli için servis araçları kiralanması işi yapılacak.Hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.İhaleye teklif verecekler ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,istekliler tekliflerini, birim fiyatlar üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü.

Gerçekleştirilecek ihale 24 Haziran 2021 tarihinde saat 11.30'da Devrek Kaymakamlığı İlçe Özel Müdürlüğü Kaymakamlık toplantı salonunda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

https://www.ilan.gov.tr/ilan/801391/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/arac-kiralama-hizmeti-alinacaktir.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114