Kıyafet ve koruyucu ekipman satın alınacak

Kıyafet ve koruyucu ekipman satın alınacak

Sağlık Bakanlığı tarafından Bartın Devlet Hastanesine kıyafet ve koruyucu ekipman satın alınacak.5 kısım 44 kalem kıyafet ve koruyucu ekipman alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.Yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacak.İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilecek. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunlu.İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Gerçekleştirilecek ihale, 29 Haziran 2021 tarihinde saat 10.30'da Bartın Devlet Hastanesi Satınalma Biriminde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

https://www.ilan.gov.tr/ilan/802866/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/kiyafet-ve-koruyucu-ekipman-satin-alinacak.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114