Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun,,"2024 seçimlerinde inşallah Kilimli'mizi çok daha iyi yerlere getirebilmek anlamında adaylığımı tabii ki de ilan ediyorum." dedi.

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun yerel seçimler için adaylık konusundaki soruları cevapladı.

Başkan Kamil Altun, iki dönem Belediye Başkanlığı yapmak istediğini belirterek şunları söyledi:


GENEL MERKEZİMİZİN VE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN TAKDİRİ İLE TABİİ Kİ DE ADAYIM
"54.ayımızı tamamlayıp artık 55. ayımıza yavaş yavaş giriyoruz. Bu sürede ilçemize hizmet getirebilme anlamında,  hizmet yağdırma anlamında ilçemizin çehresini değiştirme anlamında, bu ilçenin Kilimli'nin gerçekten huzur kenti olması, hizmet kenti olması anlamında inanılmaz çalışmalar yaptık. İnanılmaz hizmetler getirdik. Ve bunu çok büyük oranda başardığımızı düşünüyorum.

Aslında 2019'da kapı kapı dolaştığımızda  Kilimli hemşehrilerimizden  yetki istediğimizde tek tek söylemiştim Ben  en az 2 dönem belediye başkanlığı yapmak istiyorum. 2 dönemde  en iyi şekilde bu işi tamamlayıp  takdiri Kilimli hemşehrilerime bırakmak istiyorum.

Şu ana kadar baktığımızda verdiğimiz sözlerde yüzde 70 civarında bunları başardığımızı görüyorum. Yapmamız gereken yüzde 30'luk bir sözümüz daha var.

Tabii ki iki dönem isterken bu hepsini iki dönemde yapacağımızı zaten söylemiştim. Bir dönemde  yani bir dönemde tüm  vaat ettiklerimizi yapmamız mümkün değildi. O yüzden  inşallah genel merkezimizin de takdiri ile beraber Sayın Cumhurbaşkanımızın da takdiri ile beraber  ben tabii ki de adayım. 2024 seçimlerinde inşallah Kilimli'mizi çok daha iyi yerlere getirebilmek anlamında  adaylığımı  tabii ki de ilan ediyorum. İnşallah hep beraber Kilimli hemşehrilerimizle bu ilçeyi çok daha güzel yerlere getirmek anlamında çok daha güzel vaatlerimizle inşallah planlamalarımızla onların karşısında olacağız.
 

Kaynak: Ercan Demir