Altun, "Benim şöyle bir kötü haberim var. Kilimli'de daha çok dere ıslahı yaptıracağım. Daha çok hibe araçlar getireceğim, daha çok hizmet yapacağım" dedi.

Kilimli'de AK Parti Belediye Başkan adayı Kamil Altun'un Seçim Bürosu törenle açıldı. Törene; Ak Parti Zonguldak önceki dönem Milletvekili Polat Türkmen, Kilimli Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Kamil Altun,  Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Yunus Lütfi Çoban, Gelik Belediye Başkan adayı Hikmet Bektaş AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Uğur Recepkethüda ile çok sayıda partili ve tapulu katıldı

"2019'DA VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM"

Törende konuşma yapan Kilimli Belediye Başkanı ve AK Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun, "Tüm vatandaşlarımızın yanında olacağım. 2019'da koltukta oturan bir belediye başkanı olmayacağım. Ya Ankara'da bakanlıklarda kapı kapı dolaşacağım ya da mahallelerde vatandaşlarımızın yanında olacağım diye söz vermiştim ve sözümü tuttum.
Yeni sloganımız Adım Adım İleri Yeni yüzyıl Yeni Kilimli" dedi

"RAKİPLERİME KÖTÜ BİR HABERİM VAR

Siyasi rakiplerime benim şöyle bir kötü haberim var. Daha çok dere ıslahı yaptıracağım. Daha çok hibe araçlar getireceğim, daha çok hizmet yapacağım.

"DÜN AKŞAM DÜŞMANA KORKU VERDİK"

Vefa yemeğine olan yoğun katılım nedeniyle düşmana korku verdiklerini belirten Kilimli Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Kamil Altun, "Dün akşam düşmana korku verdik. Kilimli siyasi tarihinde böyle bir kalabalık yok hiç" dedi.

"BU ELİMİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN KALDIRDI BU EL HEPİMİZİN ELİ, HİZMETİN ELİ"

Konuşmasını da elini havaya kaldıran Kamil Altun, "Dün söylediğim gibi Recep Tayyip Erdoğan bu eli kaldırdı. Bu el hepimizin eli. Bu hizmetin eli, bu başarının eli. Bunu asla indirmeyelim" ifadesini kullandı.

Partililerde "Kilimli seninle gurur duyuyor" diyerek slogan attılar.

Kaynak: Ercan Demir