Kilimli Bölüm Mahallesi sakinleri, yollarının yapılacağına ilişkin söz verdiği halde, sözünü tutmayan ve uzun süredir kendilerini oyalayan Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun'a tepki göstermek amacı ile yolu kapattı.

Mahalle yolunun son derece bozuk olduğunu hatırlatan Bölüm Mahallesi sakinleri,  “ Durumu defalarca Belediye Başkanı Kamil Altun'a ilettik. Kendisi yolun en kısa zamanda yapılacağını söyledi. Ancak her defasında bizi oyaladı, yolumuz köstebek yuvasına döndü. Bu devirde böyle yol olmaz. AK Partili belediyede hiç olmaz. AK Parti'nin yönetimde olduğu diğer ilçe ve beldelerde pırıl pırıl yollar var. Ancak nedense bizim mahalleye AK Parti hiç uğramadı, biz de sözünü tutmayan Belediye Başkanı Kamil Altun'a tepki göstermek amacı ile yolu kapatıyoruz, bu bir uyarıdır, yolumuz yapılmazsa yine aynı şeyi tekrar edeceğiz, amacımız yolumuzun yapılmasının sağlanmasıdır^şeklinde konuştular.

Tepkilerin ardından Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun'un nasıl bir tavır alacağı, yolun inşaatına başlatıp başlatmayacağı merak ediliyor.

HABER MERKEZİ