TFF 2. lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, hafta sonunda Afyon deplasmanından 1-1 beraberlikte dönerek sezonun ilk puanını aldı. Afyon maçında şanssızlığını kıran Zonguldak Kömürspor'un önümüzdeki haftalardan itibaren lige ağırlığını koyması bekleniyor.
Yönetim Kurulu, Mustafa Özer'in ısrarla istediği transferleri gerçekleştirdi.
Transfer mevsimi bitmesinin son gününde Vanspor'dan Nuri Terliksiz, Sarıyer  Serhat Ahmetoğu, Savaş Yılmaz, İnegölspor'dan kaleci Gökhan Siverek,  Kocaelispor'da Serhat Taşdemir ile anlaşan Zonguldak Kömürspor gücüne güç kattı.
 

ÖZLENEN KÖMÜRSPOR GELİYOR

İstediği transferlerin gerçekleşmesi ile eli güçlenen Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, önümüzdeki maçlara umutla bakıyor. Alternatifli bir kadro oluşturan Zonguldak Kömürspor'un yeni transferlerin takıma katkı vermesiyle çıkışa geçmesi  bekleniyor. İstediği oyuncuların alması ile yüzü gülen teknik direktörü Mustafa Özer yaptığı açıklamada şunları söyledi,"
Aramıza transferin son gününde yeni katılan arkadaşlarımız var. Kariyerlerine baktığımız zaman çok iyi oyuncular. İnşallah bize de büyük bir katkı sağlayacaklardır. Tabii birkaç tanesinin biraz eksiği var. tam anlamıyla hazır değiller. Onları bir iki hafta içinde hazırlayıp faydalanmayı planlıyoruz.İnşallah beşinci haftadan itibaren tam anlamıyla özlenen ve beklenen Zonguldak Kömürspor taraftarımıza izleteceğiz."
Haber: Ercan Aygül