Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr.Ömer Selim Alan, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz'ı ziyaret etti 

Ziyarette, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Kareli ve MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sebat Baş Altunkaya'da hazır bulundu.

Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, Selim Alan'a  ziyaret için teşekkür etti.

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr.Ömer Selim Alan'da şehitlerin her zaman emrinde olduğunu söyledi.

Şehit ailelerine çok değer verdiklerini belirten Başkan ve Başkan Adayı Ömer Selim Alan şunları söyledi.

"Başkanım olsun. Diğer şehit ailelerimiz zaten sürekli irtibat halindeyiz. Başkanım sağolsun zaten belediye de ziyaretimize geliyor. Biz de sık sık gelmeye çalışıyoruz. Bir telefonda mesafedeyiz başkanımız söylediği gibi. Onlar bizim için çok değerli. Hepimizin başının tacı. 7-24 Ömer Selim Alan olarak da Zonguldak'ta Birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz"

Başkan alan ziyarette Ayrıca çay ocağındaki vatandaşlarla sohbet etti onlardan destek istedi.

Ayrıca Şehitler Derneği camından da Ayyıldız kavşağını gözlemleywrek, "Zonguldak'ın her tarafı böyle çok güzel olacak" ifadesini kullandı.

Kaynak: Ercan Demir