Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, "Zonguldak Belediye Başkan adayı olmanın heyecanını, gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum" dedi 

Zonguldak Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ömer Selim Alan, Zonguldak için Yine Yeniden Hazır ve  Kararlı olduklarını belirtti.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı ve Başkan adayı Ömer Selim Alan Zonguldaklara şu şekilde seslendi;

"Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle, siz değerli hemşehrilerimin destek ve duaları ile yeniden Zonguldak Belediye Başkan adayı olmanın heyecanını, gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. 

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın belediye başkanı görevindeyken bizlere gösterdiği ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ çalışma anlayışı ile bugüne dek Cumhuriyet’imizin ilk vilayetine nice eserler kazandırdık, inşallah sizlerin desteği ve duası ile kazandırmaya da devam edeceğiz.
Hep Birlikte Yeni ZONGULDAK diyerek çıktığımız bu yolda ilk günkü aşk ve heyecan ile şehrimize bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Erdogan’a şükranlarımı arz ederim.

Zonguldak’ımız için Yine Yeniden Hazırız Kararlıyız…
Siz kıymetli hemşehrilerimizin desteği ve duası ile tüm teşkilatlarımız ile omuz omuza verecek, gece gündüz demeden çalışacak ve başarıya hep birlikte ulaşacağız. 
Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin hazırız kararlıyız
Biz Hazırız, ZONGULDAK hazır!"
 

Kaynak: Ercan Demir