Zonguldak belediye başkanlığı görevini bugün itibari ile Tahsin Erdem’e devreden Dr.Ömer Selim Alan açıklama yaptı.

Zonguldak için beş yıl boyunca sadece hizmet ve eser siyaseti yapmak için gayret gösterdiğini belirten Ömer Selim Alan Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Kıymetli Hemşehrilerim beş yıl boyunca sürdürdüğüm belediye başkanlığı görevini yeni seçilen Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem beyefendiye devretmiş bulunmaktayım. Bu beş yıllık süreçte bizlere desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere İl Başkanlarıma,Milletvekillerime,İlçe Başkanlarıma,Kadın  kollarımıza, Gençlik kollarımıza,mahalle teşkilatlarıma, mesai arkadaşlarıma,meclis üyelerime ve sevgili eşimle birlikte aileme tüm gönül dostlarıma şükranlarımı arz ediyorum. 

Cumhuriyetimizin ilk vilayeti Zonguldağımız  için beş yıl boyunca sadece hizmet ve eser siyaseti yapmak için gayret gösterdik. Tüm bu hizmetler yapılırken bizlerden desteğini duasını esirgemeyen tüm hemşerilerime minnettarım. Bugünden  sonra yeni seçilmiş belediye başkanımızın da Zonguldağımız için memleketimiz için hayırlı hizmetler yapacağı umudunu taşımaktayım.

İnşallah  açıklamış olduğu projeleri en kısa zamanda şehrimize kazandırarak vatandaşlarımızın yüzünü güldürür. Bu memleket bizim ben burada doğdum burada öleceğim Zonguldağımız için nerede bir mücadele gerekiyorsa da hiçbir zaman bir adım bile geri durmayacağımı  ifade ediyor hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
 

Kaynak: Haber Merkezi