Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Genel Kaptanı Serkan Paşa Dilaver şampiyonluk yolundaki önemli viraj kabul ettikleri Ortacıspor karşılaşması sonrasında yazılı bir açıklama yaptı.

Ligde namağlup yoluna devam eden Zonguldak Ereğli Spor şu an Zonguldak Amatör Liglerinde yediği 3 gol ile en az gol yiyen takım oldu. 
Yazılı bir açıklama yapan Genel Kaptan Serkan Paşa Dilaver şunları söyledi. 
“Bizler amatör spora gönül vermiş yıllarını futbol ile geçirmiş insanlarız. Amacımız gençlere sahip çıkıp aynı zamanda başarı elde etmektir. Bu uğurda elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Ortacıspor’a futbola yakışan ahlaki bir oyun sergiledikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. Maçta sakatlanan Ortacısporlu oyuncu Hüseyin kardeşimize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Lig uzun bir maratondur. Ayaklarımız yere basarak her maçı adeta bir final olarak görüyor ve o inançla hazırlanıyoruz. Kazasız belasız ligi en güzel ve en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Takımımızdaki oyuncularımızın para ile değil, yürekleri ile oynayarak başarıya inandıklarını görmek bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Bizler paratör değil, amatör ligiz. Tüm bu inançla tekrardan tüm futbolcularımızı yürekten kutluyorum. Biz “bu sene o sene değil, bekle bizi süper amatör” diyoruz.

Kaynak: Spor Servisi